DODANIE A ÚHRADA OBJEDNÁVKY

Po odoslaní objednávky Vám zašleme potvrdzujúci email, v ktorom nájdete číslo Vášho balíka. Stav doručenia môžete sledovať na tracking stránke kuriérskej služby, ktorú ste si zvolili pre doručenie.

Dodanie záleží od toho, aký tovar ste si zvolili v objednávke a že či ho máme skladom alebo nie. :) Pokiaľ by ste si želali na našej stránke vyfiltrovať tovar skladom, je potrebné použiť filter hore nad uvedenou kategóriou produktov, zaškrtnite prosím dostupnosť skladom a takisto aj požadovanú veľkosť, zobrazia sa Vám potom už len motívy, ktoré sú v tejto veľkosti u nás skladom a vieme Vám v tom prípade garantovať doručenie do 2 pracovných dní vrámci SR. :) Pokiaľ produkt nie je vyrobený, dodacia doba môže byť aj 2 mesiace, nakoľko sa pri väčšine produktov jedná o ručnú výrobu a eko procesy, ktoré zaberú viac času ako klasická továrenská výroba.

Balíčky doručujeme kuriérskou službou DPD, GLS alebo na poštu či zásielkovňu. :) Viac o doprave nájdete na tomto odkaze: https://www.dedoles.sk/postovne-a-doprava

Objednávku môžete uhradiť vopred- online kartou alebo na dobierku. V druhom kroku v Košíku si prosím zvoľte Vami požadovaný spôsob platby.

Platba kartou online: po vytvorení objednávky Vás naša stránka presmeruje na platobnú bránu, kde môžete objednávku zaplatiť. Je to najrýchlejší a najefektívnejší spôsob platby. Prosíme, aby ste po dokončení objednávky v tomto prípade platby nezatvárali okno s našou stránkou, nakoľko sa presmerovanie na platobnú bránu preruší. V prípade, ak sa Vám úhrada objednávky nepodarí, do pol hodiny od nás obdržíte email s odkazom na stránku, cez ktorú môžete úhradu zopakovať. V prípade, že sa ani tento pokus nevydarí, prosím, neváhajte nás kontaktovať a objednávku upravíme na iný spôsob úhrady. :)

UPOZORNENIE: Chceli by sme Vás upozorniť, že emailom zaslaný link pre opätovný pokus o úhradu je z bezpečnostných dôvodov aktívny iba 60 minút.

Na dobierku: Za balíček zaplatíte pri prevzatí u kuriéra alebo na pobočke zásielkovni. Chceme však upozorniť, že pri tomto spôsobe platby je Vám účtovaný dobierkový poplatok v hodnote 1,40€.

Aktuálny cenník poštovného nájdete na tomto odkaze: https://www.dedoles.sk/postovne-a-doprava

Áno, po odoslaní balíka Vám v emailovej správe zašleme odkaz na prepravnú spoločnosť, u ktorej si môžete zmeniť termín aj adresu dodania.