Poštovné a doprava

Výška poštovného závisí od spôsobu platby a doručenia.

Hodnota objednávky

 Do 35 EUR

Nad 35 EUR

Zásielkovňa

2,49 EUR

zadarmo

Slovenská pošta - Balík na poštu

2,99 EUR

zadarmo

Slovenská pošta - kuriér

3,99 EUR

3,99 EUR

Kuriér GLS

3,99 EUR

3,99 EUR

Kuriér DPD

3,99 EUR

3,99 EUR

Expresný kuriér - Bratislava

3,99 EUR

3,99 EUR

Osobný odber v PK

1 EUR

zadarmo

Dobierka

2,49 EUR

2,49 EUR


Osobný odber v Zásielkovni (dodanie do 1 dňa od expedície)
Vyzdvihnite si Váš tovar na vyše 690+ odberných miestach na Slovensku. Viac info o Zásielkovni. 


Pošta - Express zásielka (dodanie do 1 dňa od expedície)
Tovar Vám bude doručený do druhého dňa na najbližšiu poštu podľa PSČ, ktoré uvediete v objednávke. O dodaní Vás bude pošta informovať prostredníctvom notifikačnej SMS. Potom si už len vyzdvihnete tovar na pošte. 


Balík na adresu - Slovenská pošta
Pokiaľ Vás nezastihneme, príde Vám SMS avízo, že Vám balíček ukladáme na najbližšej pošte. V SMS nájdete aj telefónne číslo na poštu a máte možnosť si zažiadať o opakované doručenie. V opačnom prípade sa Vám zásielka ukladá na pošte po dobu 7 dní. 


Kuriér DPD
Objednávku Vám doručí kuriérska spoločnosť DPD. Vopred budete kontaktovaní e-mailom aj SMS aby ste sa mohli dohodnúť s kuriérom na čase, ktorý vám vyhovuje najviac.


Expresný kuriér - Bratislava
Veselé vecičky môžeš mať doma už nasledujúci pracovný deň! Časť zásielok je doručovaná na bicykloch, vďaka čomu môže byť aj tvoj nákup ešte ekologickejší.

Expresné doručenie je zatiaľ možné iba pre PSČ v rámci Bratislavy. Bezpečné expresné doručenie zabezpečujú spoločnosti GO4 a Švihaj šuhaj.

Osobný odber v Pezinku 

Vzhľadom na pribúdajúci počet pozitívnych prípadov na COVID-19 sme sa kvôli bezpečnosti našich zamestnancov i zákazníkov rozhodli dočasne pozastaviť osobný odber v Pezinku.  
Objednávku si môžete vyzdvihnúť osobne na adrese Viničnianska 19 v Pezinku. Osobný odber je možný iba v pracovné dni, v čase od 8:00-16:00 hod. Platba možná len v hotovosti. Tovar môže byť pripravený na vyzdvihnutie do 1-2 dní.

Poznámka k elektronickým platbám: V žiadnom prípade sa nedostaneme k Vašim prihlasovacím údajom k účtu či údajom o Vašej karte, tie vypĺňate vždy až na zabezpečenej stránke príslušnej banky.

 

V prípade otázok ohľadom možností platby alebo dopravy nás môžete kontaktovať na KONTAKT - NAPÍŠTE SPRÁVU