Poštovné a doprava

Výška poštovného závisí od spôsobu platby a doručenia.

Hodnota objednávky

 Do 35 EUR

Nad 35 EUR

Zásielkovňa

2,49 EUR

zdarma

Slovenská pošta - Balík na poštu

2,99 EUR

zdarma

Slovenská pošta - kuriér

3,99 EUR

3,99 EUR

Kuriér GLS

3,99 EUR

3,99 EUR

Kuriér DPD

3,99 EUR

3,99 EUR

Osobný odber v PK

1 EUR

zdarma

Dobierka

2,49 EUR

zdarma


Osobný odber v Zásielkovni (dodanie do 1 dňa od expedície)
Vyzdvihnite si Váš tovar na vyše 690+ odberných miestach na Slovensku. Viac info o Zásielkovni. 


Pošta - Express zásielka (dodanie do 1 dňa od expedície)
Tovar Vám bude doručený do druhého dňa na najbližšiu poštu podľa PSČ, ktoré uvediete v objednávke. O dodaní Vás bude pošta informovať prostredníctvom notifikačnej SMS. Potom si už len vyzdvihnete tovar na pošte. 


Balík na adresu - Slovenská pošta
Pokiaľ Vás nezastihneme, príde Vám SMS avízo, že Vám balíček ukladáme na najbližšej pošte. V SMS nájdete aj telefónne číslo na poštu a máte možnosť si zažiadať o opakované doručenie. V opačnom prípade sa Vám zásielka ukladá na pošte po dobu 7 dní. 


Kuriér DPD
Objednávku Vám doručí kuriérska spoločnosť DPD. Vopred budete kontaktovaní e-mailom aj SMS aby ste sa mohli dohodnúť s kuriérom na čase, ktorý vám vyhovuje najviac.

Osobný odber v Pezinku 

Vzhľadom na pribúdajúci počet pozitívnych prípadov na COVID-19 sme sa kvôli bezpečnosti našich zamestnancov i zákazníkov rozhodli dočasne pozastaviť osobný odber v Pezinku.  
Objednávku si môžete vyzdvihnúť osobne na adrese Viničnianska 19 v Pezinku. Osobný odber je možný iba v pracovné dni, v čase od 8:00-16:00 hod. Platba možná len v hotovosti. Tovar môže byť pripravený na vyzdvihnutie do 1-2 dní.

Poznámka k elektronickým platbám: V žiadnom prípade sa nedostaneme k Vašim prihlasovacím údajom k účtu či údajom o Vašej karte, tie vypĺňate vždy až na zabezpečenej stránke príslušnej banky.

 

V prípade otázok ohľadom možností platby alebo dopravy nás môžete kontaktovať na KONTAKT - NAPÍŠTE SPRÁVU