Poštovné a doprava

 

Výška poštovného závisí od spôsobu platby a doručenia.

Cena dobierky je 1,90 €


Osobný odber v Zásielkovni  (dodanie do 2 pracovných dní od expedície)
Vyzdvihnite si Váš tovar na vyše 500+ miestach na Slovensku. Za tovar môžete zaplatiť vopred bankovým prevodom alebo kartou počas objednávania na Dedoles.sk alebo hotovosťou priamo v Zásielkovni. V odberných miestach Zásielkovne nie je možné platiť kartou. Viac info o Zásielkovni. 

 


Pošta - Express zásielka 
Tovar Vám bude doručený do druhého dňa na najbližšiu poštu podľa PSČ, ktoré uvediete v objednávke. O dodaní Vás bude pošta informovať prostredníctvom notifikačnej SMS. Potom si už len vyzdvihnete tovar na pošte. 

 


Balík na adresu - Slovenská pošta
Pokiaľ Vás nezastihneme, príde Vám SMS avízo, že Vám balíček ukladáme na najbližšej pošte. V SMS nájdete ja telefónne číslo na poštu a máte možnosť si zažiadať o opakované doručenie. V opačnom prípade sa Vám zásielka ukladá na pošte po dobu 7 dní. 

 


Kuriér DPD
Objednávku Vám doručí kuriérska spoločnosť DPD. Vopred budete kontaktovaní e-mailom aj SMS aby ste sa mohli dohodnúť s kuriérom na čase, ktorý vám vyhovuje najviac.

 

Poznámka k elektronickým platbám: V žiadnom prípade sa nedostaneme k Vašim prihlasovacím údajom k účtu či údajom o Vašej karte, tie vypĺňate vždy až na zabezpečenej stránke príslušnej banky.

 

V prípade otázok ohľadom možností platby alebo dopravy nás môžete kontaktovať na ahoj@dedoles.sk