Dodanie do Vianoc

  • Objednávky na všetok tovar dostupný na stránke vytvorené do 20. decembra do 12:00 Vám stihneme bez problémov doručiť do Vianoc.

  • Konkrétne termíny dodania sa dozviete v nižšie uvedenej tabuľke.

Deň uskutočnenia objednávky Doba dodania
20.12. do 12:00 doručenie najneskôr do 21.12.


Podarilo sa nám s dopravcami vybaviť zrýchlené dodanie do Vianoc pre Vaše objednávky na poslednú chvíľu.

Garantujeme, že všetok tovar, ktorý si od nás objednáte do tohto dátumu predáme z nášho skladu dopravcovi načas. Nevieme však garantovať dodanie doručovateľskými spoločnosťami, ktoré majú v predvianočnom období spoľahlivosť doručenia načas 95%.
Kedy mi bude dodaná moja objednávka?

Ak ste si objednali pred dátumom poslednej objednávky s dodaním do Vianoc uvedeným vyššie, Vaša objednávka by Vám mala doraziť pred Vianocami.

Presný dátum dodania konkrétneho tovaru nájdete na produktovej stránke ako môžete vidieť nižšie.  Tovar v mojom košíku má rozdielne dátumy dodania. Kedy ku mne dorazí moja objednávka?

Ak si objednáte viac kusov tovaru s rozdielnymi dobami dodania, Váš tovar Vám pošleme spolu a objednávka dorazí v najneskorší dátum dodania spomedzi produktov.

Ak si želáte dodať tovar so skoršou dobou dodania skôr ako tovar s neskoršou dobou dodania, odporúčame Vám spraviť 2 objednávky zvlášť.


Môžete mi dodať moju objednávku rýchlejšie?

Tovar zasielame do celého sveta cez kuriérsku službu DPD a to znamená, že Vám žiaľ nemôžeme ponúknuť expresné doručenie. Naším cieľom je však doručiť všetky naše objednávky k Vám tak rýchlo, ako je to len možné.

⚠️ Rýchla reklamácia / vrátenie počas Vianoc

Chcete si byť istý, že Dedoles kúsky pod stromčekom potešia, no bojíte sa, že po doručení zistíte, že nesedí veľkosť alebo sa vám páči iný dizajn viac? Náš tip! Vytvorte si namiesto reklamácie novú objednávku a pôvodný tovar nám pošlite späť. Peniaze zaň vám vrátime na účet. Bude to rýchlejšie a bez akýchkoľvek starostí.

Darčeky a akcie

Potrebujem nejaké nápady na darčeky, môžete mi pomôcť?

Vytvorili sme pre Vás šikovného darčekového sprievodcu, kde nájdete tipy a inšpiráciu na tie najkrajšie a najoriginálnejšie darčeky počas týchto Vianoc. Inšpirujte sa tu.


Budete mať nejaké špeciálne ponuky alebo zľavy počas Vianoc?

Počas novembra a decembra budeme mať množstvo akcií a špeciálnych ponúk, takže Vám odporúčame sledovať našu stránku pravidelne a odoberať naše novinky cez email a na Facebooku. Taktiež máme podstránku s výpredajom, kde nájdete najnižšie ceny na naše oblečenie a doplnky


Moja objednávka je darček, ponúkate aj možnosť darček zabaliť?

Aj keď si myslíme, že naše produky sú tie najlepšie darčeky, nie sme schopní počas vianočného zhonu ponúkať darčekové balenie či osobné venovania a Vaša objednávka bude doručená spolu s faktúrou a cenami.


Predávate darčekové poukážky?

Zatiaľ nie, ale jedného dňa určite!


Moja objednávka prišla neskoro alebo sa nepáčila obdarovanému. Môžem ju vrátiť?

Vašu objednávku môžete v súlade s našimi vianočnými garanciami vrátiť až do 100 dní od doručenia a bude Vám preplatená v plnej výške - čiže pokojne aj v marci. Kliknite sem pre úplné informácie o tom, ako zrušiť a vrátiť Vašu objednávku.

Ďalšie otázky


Mám inú otázku, ako Vás môžem kontaktovať?

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, prosím navštívte naše často kladené otázky alebo nás kontaktujte tu.


Naozaj nosí Ježiško darčeky?

Áno, naozaj ich nosí. Fakt, naozaj.