Prečo nakupovať u nás

 

10 dôvodov, prečo je dobré nakupovať na Dedoles.sk

1. Nie sme iba internetový obchod, snažíme sa ľudí spájať s prírodou a spraviť tak spoločnosť lepšou. Prečítajte si viac o našej filozofii tu.


2. Naše tričká a mikiny majú Oeko-tex certifikát, sú bez škodlivých chemikálií a dlho vydržia. Ekologické sú aj nákupné tašky značky ECOZZ - sú vyrobené z PET fliaš.


3. Váš názor nás zaujíma. Pravidelne sa Vás pýtame prostredníctvom dotazníka na Váš názor. Súčasní zákazníci vyjadrili 95% spokojnosť. Ak ste spokojní, dajte vedieť aj ostatným, ak nie dajte vedieť priamo riaditeľovi na riaditel@dedoles.sk. 


4. Ak Vám tričko alebo mikina náhodou nesadnú, bez problémov vám ich vymeníme. Poštovné druhýkrát neplatíte.


5. U nás nájdete len originálne produkty, žiadne napodobneniny.


6. Na každú objednávku nad 35 € vám dáme poštovné zdarma.


7. Na našom Facebooku vám každý deň prinášame pozitívne správy - i preto máme už cez 311 000 fanúšikov :-)


8.Máme najširšiu ponuku a najlepšie ceny. Ak náhodou nájdete niektorý z našich produktov inde na slovenskej/českej stránke lacnejšie, dáme vám zľavu. Stačí nám napísať.


9. Neustále vám prinášame nové unikátne produkty. Naposledy to bola Kolekcia 2018, Rockové a metalové oblečenie, Art kolekcia, legíny či kolekcia šperkov. Pripravujeme však množstvo ďalších zaujímavých produktov. :-)


10. Každý zákazník získava po nákupe zľavový kupón, ktorý môže použiť pri opätovnej návšteve nášho obchodu. Radosti nikdy nie je dosť a my veríme, že to isté platí i o našich originálnych kúskoch :-)