Doprava zdarma nad 60 € Vrátenie zdarma do 100 dní Produkty šetrné k prírode a ľuďom

Penivá bomba do kúpeľa Šťastie

Kód produktu:   SOA0123

Písmená ukrývajúce blaho, mozaika krásnych drobných radostí. Pocíťte eufóriu v ovocno-kvetinovom opojení a vyčarte úsmev na perách, ktorým obdarujete celý svet...lebo, kto šťastie rozdáva, ten i šťastie dostáva! Produktová rada Šťastie sa výborne hodí na všetky typy pokožky.

Penivá kúpeľová bomba ponúka dokonalú starostlivosť a uvoľnenie celému telu. Produkt obsahuje organický marhuľový a olivový olej, prírodné silice a iné blahodarné aktívne látky. Počas teplého kúpeľa sa rozťahujú póry pokožky a látky prenikajú ľahšie do organizmu. Obsiahnuté oleje priľnú na povrch tela a vytvoria nemastný hydratačný film, po ktorom pokožka ostáva jemná a vláčna.

Bez konzervačných prísad a živočíšnych tukov a sulfátov.Produktová rada Nevinnosť sa výborne hodí na všetky typy pokožky.

Aplikácia:
Vložte výrobok do teplého kúpeľa, resp. pod tečúcu vodu primeranej teploty. Výrobok v kontakte s vodou sa rozšumí, vytvorí penu a uvoľní obsiahnuté oleje a esenciálne oleje, zatiaľ čo Hydrogénuhličitan sodný zmäkčí vodu. Odporúčaná doba pobytu v kúpeli je cca 15 až 30 minút. Určené na každodenné použitie.

Zloženie: Sodium Bicarbonate (Hydrogénuhličitan sódny), Citric Acid (Kyselina citrónová)*, Sodium Coco Sulfate (povrchovo aktívna zložka rastlinného pôvodu), Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej)*, Prunus Armeniaca Oil (marhuľový olej)*, Aroma**, Iron Oxide (minerálna farbiaca zložka) *certifikovaná organická zložka **zložky 100% čistých, parou destilovaných esenciálnych olejov

Objem: 85g

Skladom. Môže byť u vás už 23.10
Posledné 2 kusy

3.20 €
3.04 €
POŠTOVNÉ ZDARMA pri nákupe nad 60.00 €.

Prečo nakupovať na Dedoles.sk

Poštovné zdarma pri objednávke nad 60 €.
Vrátenie zdarma do 100 dní cez Zásielkovňu.
95 % spokojných zákazníkov.
Sme EKO a záleží nám na ochrane prírody.