Hento Toto x Dedoles

Dedoles prichádza s výnimočnou limitovanou kolekciou ponožiek. Vznikla v spolupráci s inkluzívnou kreatívnou značkou HENTO TOTO, ktorá spája šikovných kresličov s mentálnym postihnutím s profesionálnymi grafikmi, dizajnérmi a ilustrátormi.

„Ľudia s mentálnym postihnutím by často chceli pracovať, nie vždy ale túto príležitosť majú a dostanú. Teší ma, že sme prostredníctvom našej kolaborácie so značkou HENTO TOTO mohli podporiť jedinečný koncept pracovnej integrácie, ktorý môže byť inšpiráciou aj pre ďalšie organizácie," Jana Hrubcová, manažérka udržateľnosti Dedoles.

7 kresličov navrhlo vzory, ktoré ďalej spracovali Dedoles dizajnéri, a vznikla táto limitovaná kolekcia veselých ponožiek.

O kreatívnej značke Hento Toto 

Inkluzívna kreatívna značka HENTO TOTO predstavuje inovatívny model pracovnej integrácie. Zamestnáva ľudí s mentálnym postihnutím ako kresličov, ktorí spolupracujú s profesionálnymi grafikmi, dizajnérmi a ilustrátormi. Zastrešuje ju občianske združenie Bol raz jeden človek, ktoré pomáha ľuďom s mentálnym postihnutím od roku 2006.

www.instagram.com/hento_toto_official/

www.hentototo.sk