Produkt je dočasne nedostupný
Popis
Máte radi vlky? Videli ste už nejakého naživo? Nie? Tak ak sa vyberiete do prírody nejakého pohľadať, najlepšie sa zamaskujete touto EKO prírodnou Dedoles mikinou, ktorá pôsobí skutočne realisticky.
Väčšina výrobcov používa benzínové (plastové) atramenty, ktoré sa „lepia“ na povrch oblčenia. Vytvárajú tak drsný povrch a obsahujú toxické ftaláty. Na výrobu nášho oblečenia sa však využívajú najkvalitnejšie atramenty na vodnej báze, ktoré zaručia dokonalosť našich fotorealistických obrázkov. Farba sa nanáša rovno na vlákna, takže sa oblečenie nevyperie a ani nepustí farbu.
Naše oblečenie je z bavlny. Ak sa perie podľa inštrukcií, v studenej vode (resp. na 30 stupňov), tak si oblečenie nielenže zachová svoju pôvodnú veľkosť, ale motív na ňom vydrží počas dlhých rokov.
Oblečenie The Mountain majú 100% certifikát Oekotex (jeden z najvyšších štandardov na celom svete). To zaručuje, že tričká neobsahujú žiadne pre telo škodlivé chemické látky.
Na výrobu nášho oblečenia sa používajú iba farby a atrament na báze vody, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Počas všetkých výrobných procesov je zaistená plná ochrana Zeme, vzduchu a vody.
Doprava a vrátenie
Cena dobierky je 2,49 €
Ak ti tovar nesadol alebo nenaplnil očakávania, môžeš ho bez problémov vrátiť do 100 dní zdarma cez Zásielkovňu. Obratom ti pošleme novú veľkosť (druhýkrát poštovné neplatíš), alebo ti vrátime peniaze na bankový účet.
Tabuľka veľkostí
Kód produktu: 723249