Filozofia

Naša vízia

Meniť svet k lepšiemu. To je cieľ, na naplnení ktorého usilovne pracujeme už od roku 2012. Milujeme prírodu a snažíme sa v spoločnosti zanechať pozitívnu zmenu. Preto podporujeme ochranu prostredia, ručnú výrobu a neustále sa snažíme prekonávať očakávania našich zákazníkov. Sme viac ako internetový obchod - sme komunita, ktorú tvoria desiatky tisíc spokojných zákazníkov a fanúšikov.

Príroda na prvom mieste

Príroda je a vždy pre nás bude na prvom mieste. Je naším dlhodobým záväzkom prírodu nielen ochraňovať, ale aj umožňovať ostatným pridať sa k nášmu úsiliu. Preto vyhľadávame eko produkty vyrobené trvalo udržateľnými procesmi, podporujeme projekty, ktoré ochraňujú prírodu a pravidelne našich fanúšikov informujeme o krásach prírody. Taktiež v práci recyklujeme :-).

Naše tričká sú ocenené certifikátom Oeko-tex 100 (zdravotne nezávadné) a sú farbené organickými farbivami na báze vody. I vďaka nim sú naše motívy tak neuveriteľne živé a čo je dôležité, na tričku ti dlho vydržia. Farby sú totiž nanášané priamo na vlákna bavlny. Ekologické sú aj ďalšie produkty - naše sviečky sú zo sóje, ponožky z bambusu, naše ceruzky rastú a eko tašky ti ušetria tisícky igelitiek.  

Poctivá spolupráca

Jedným z našich hlavných cieľov pre rok 2016 je rozšíriť spoluprácu s lokálnymi výrobcami a remeselníkmi. Poctivé produkty sú nielen šetrné k prostrediu, ale čoraz viac žiadanejšie aj medzi zákazníkmi.

Dávid pre nás vyrába survival náramky už od svojich 17 rokov. Zaujal nás svojou šikovnosťou a vytrvalosťou a napriek svojmu hendikepu neustále svoje produkty vylepšuje. Úprimnosť a dobro z neho sršia na všetky strany a je nám cťou, že s ním môžeme spolupracovať a umožňovať mu rozvíjať svoj talent. Jeho náramky už nosia stovky našich zákazníkov. Pozri si Dávidov príbeh. 

V spolupráci s Lesoochranárskym zoskupením VLK sme vytvorili tričká z bio bavlny. Rozšírili sme tak povedomie o činnosti organizácie medzi našich zákazníkov a fanúšikov a časť zisku z tričiek poputovala združeniu VLK, ktoré ochraňuje slovenské lesy.

Ty + my

Sme tu pre generáciu ľudí, ktorým záleží na kvalite toho, čo nosia a nie je im ľahostajná budúcnosť našej planéty. Patríš k nim? Obdaruj sa. Nájdi Dedoles tričko, ktoré ťa vystihuje a obleč si na seba kúsok prírody.

 

Vyber si svoje tričko