Naša filozofia

Nie je nám to jedno…

Dedoles verí, že to, čo mení svet k lepšiemu závisí na našich každodenných rozhodnutiach. Preto predávame len oblečenie a doplnky vyrobené z kvalitných materiálov a kladieme dôraz na etickú a udržateľnú výrobu.

Kúpou našich produktov sa každý zákazník stáva súčasťou iniciatívy vytvoriť z tohto sveta krajšie miesto pre život. 

AKO?

Každý deň nám dáva šancu začať od znova a byť lepším. Robiť viac pre seba a svoje okolie, a to je na živote to krásne Každý z nás predsa chce, aby po ňom niečo ostalo ... Našim niečo je prianie, aby po nás ostalo lepšie JA

  • voči sebe samým,
  • voči prírode,
  • voči spoločnosti a budúcim generáciám.

Voči sebe samým

Dávame každému človeku možnosť originálne, slobodne a zodpovedne vyjadriť jeho JA. Vieme, že individualita robí svet krásnym.Preto u nás nájdeš dizajn, ktorý pomocou tak bežnej veci, ako je oblečenie, napovie o Tebe aj bez slov trošku viac. Zároveň šírime rešpekt voči štýlu ostatných okolo nás. Jedine tak tu budeme spokojní všetci.

Voči prírode

Príroda je pre nás veľkou inšpiráciou a je zdrojom materiálov i energie. Príroda bola aj inšpiráciou pri vytvorení názvu značky Dedoles, pretože náš zakladateľ Jaro verí, že rovnaké princípy, ako v prírode, platia aj v podnikaní. Dedo symbolizuje múdrosť, skúsenosti, ľudskosť a dobrotu. Les predstavuje prírodu a slobodu a je zdrojom energie pre človeka.

Vedeli ste, že…

…názov Dedoles vznikol spojením dvoch silných symbolov? Dedo symbolizuje múdrosť, skúsenosti, ľudskosť a dobrotu. Les predstavuje prírodu a slobodu a je zdrojom energie a rastu pre človeka. 

Do svojho portfólia vyberáme len spoločensky zodpovedné produkty, pri výrobe ktorých nikto netrpí, sú vyrobené eticky z kvalitných materiálov, čím sa zabezpečí ich dlhá životnosť. V tomto nerobíme žiadne kompromisy.Dlhou životnosťou Ti zabezpečíme ušetrené peniaze a menej textilného odpadu. Spoločenský benefit všetkých Dedoles výrobkov overujeme a aj toto je dôvod, prečo inde podobnú kombináciu originálnych kúskov na jednom mieste nenájdete. Prečítajte si príbehy značiek, ktoré sú hrdou súčasťou nášho portfólia.

Sadíme les

Pre nás sú omnoho dôležitejšie skutky, ako statusy na sociálnych sieťach. Vstali sme preto od počítačov a rozhodli sme sa konať. Spolu s našimi zákazníkmi sme vysadili les, Dedoles les. A budeme pokračovať, pretože vieme, ako veľmi sú pre nás stromy dôležité. Každým jedným nákupom u nás prispievaš na dobrú vec cez dedolesné drobné. Všetky tieto peniaze budú až do posledného centa použité na vysádzanie stromčekov. Pozrite sa, ako to funguje TU

Voči svetu a budúcim generáciám

Podniky majú veľký potenciál meniť a ovplyvňovať veci k lepšiemu. Uvedomujeme si, že najdôležitejším zákazníkom je náš zamestnanec. Musí byť presvedčený o hodnotách spoločnosti. Len pokiaľ poslaniu veria zamestnanci je možné pritiahnuť ďalších zákazníkov, zlepšovať sa a v konečnom dôsledku robiť zo sveta krajšie a lepšie miesto pre život nás i budúcich generácií.

Myslíme na budúce generácie. Chceme, aby aj ony mali možnosť užívať si krásy prírody a mali dostatok všetkých zdrojov, tak ako my DNES. Máme voči sebe záväzok nastavovať aj vo firme ekologické procesy, minimalizovať odpad a zvyšovať kvalitu a udržateľnosť materiálov, ktoré používame, a z ktorých sú vyrobené naše produkty. Chceme pomáhať, vzdelávať a zdieľať. Aj preto sa každoročne zapájame do Ponožkovej výzvy, cez ktorú pomáhame deťom s Downovým syndrómom, ich bezprostrednosť a spontánnosť je pre nás totiž veľkou inšpiráciou. Pozri si všetky aktivity, ktorými zvyšujeme spoločenskú zodpovednosť a udržateľnosť   https://www.besmarthead.com/top-companies

 

 dedol.es/inspirovany-tebou