Naša filozofia

Nie je nám to jedno…

Dedoles je tu pre generáciu ľudí, ktorým záleží na kvalite toho, čo nosia a nie je im ľahostajná budúcnosť našej planéty. Kúpou našich produktov zákazníci podporujú poctivých výrobcov, ktorí spravodlivo odmeňujú svojich zamestnancov a myslia na ochranu komunity, v ktorej pôsobia.

Hovorí sa, že pokiaľ by sme pokračovali v súčasnom tempe rastu spotreby, do roku 2050 by sme potrebovali šesť Zemí. Až 75% odpadu tvoria plasty a my si neprajeme, aby plastové fľaše končili v oceánoch alebo v potravinovom reťazci. Radšej ich opäť použijeme a vyrobíme krásne kabelky či rybičkové vankúšiky.

Záleží nám na zdraví obyvateľov. Škodlivé látky do ovzdušia, riek a oceánov vylučuje hlavne priemyselná výroba. Preto vyhľadávame produkty vyrobené udržateľnými procesmi, ktoré sú recyklovateľné alebo vyrobené z recyklovaných materiálov. Podporujeme ručnú výrobu, ktorá neznečisťuje ovzdušie škodlivými látkami a emisiami.

Sme si vedomí, že nie je v našich silách vyriešiť všetky svetové problémy, ale vieme, že svojím správaním a rozhodnutiami vieme ovplyvniť toho veľa. Kúpou našich produktov sa každý zákazník stáva súčasťou iniciatívy vytvoriť zo sveta krajšie miesto pre život.

Vieme, že ste výnimočný…

Dedoles je výnimočný, pretože spája výnimočných ľudí, svojich zamestnancov, zákazníkov, priaznivcov a obchodných partnerov. Dedoles má výnimočné portfólio, pretože v ňom nemá miesto produkt, ktorý by akýmkoľvek spôsobom ubližoval ľuďom alebo prírode. V tomto nerobíme kompromisy.

Rešpektujeme človeka a všetky jeho záujmy, snažíme sa porozumieť, predvídať a plniť túžby zákazníkov, aj tie, ktoré neboli vypovedané. Všetky produkty starostlivo vyberáme tak, aby sa k vám dostali čo najkvalitnejšie a najoriginálnejšie produkty, ktoré vám pomôžu vyjadriť vašu jedinečnosť. 

Každý náš produkt totiž bez kompromisov spĺňa dve vlastnosti - musí mať originálny dizajn a musí mať pridanú hodnotu. Pred pridaním produktu do našej ponuky si vždy výrobcu a jeho spoločenský benefit overíme. Aj toto je dôvod, prečo inde podobnú kombináciu originálnych kúskov na jednom mieste nenájdete. Prečítajte si príbehy značiek, ktoré sú hrdou súčasťou nášho portfólia.

Naša vízia a sľub

Dedoles má ambíciu spojiť poctivých výrobcov originálnych a udržateľných produktov. Svojim zákazníkom chceme prinášať len kvalitné kúsky, z ktorých budú mať nielen radosť, ale aj dobrý pocit. Neustále sa snažíme prekonávať očakávania našich zákazníkov a podporovať ich rozmanitosť a záujmy. Pretože vieme, že individualita robí svet krásnym.