Doprava zdarma nad 60 € Vrátenie zdarma do 100 dní Sme eko a záleží nám na prírode

Naša filozofia

Nie je nám to jedno…

Dedoles je tu pre generáciu ľudí, ktorým záleží na kvalite toho, čo nosia a nie je im ľahostajná budúcnosť našej planéty. Kúpou našich produktov zákazníci podporujú poctivých výrobcov, ktorí spravodlivo odmeňujú svojich zamestnancov a myslia na ochranu komunity, v ktorej pôsobia.

Hovorí sa, že pokiaľ by sme pokračovali v súčasnom tempe rastu spotreby, do roku 2050 by sme potrebovali šesť Zemí. Až 75% odpadu tvoria plasty a my si neprajeme, aby plastové fľaše končili v oceánoch alebo v potravinovom reťazci. Radšej ich opäť použijeme a vyrobíme krásne kabelky či rybičkové vankúšiky.

Záleží nám na zdraví obyvateľov. Škodlivé látky do ovzdušia, riek a oceánov vylučuje hlavne priemyselná výroba. Preto vyhľadávame produkty vyrobené udržateľnými procesmi, ktoré sú recyklovateľné alebo vyrobené z recyklovaných materiálov. Podporujeme ručnú výrobu, ktorá neznečisťuje ovzdušie škodlivými látkami a emisiami.

Sme si vedomí, že nie je v našich silách vyriešiť všetky svetové problémy, ale vieme, že svojím správaním a rozhodnutiami vieme ovplyvniť toho veľa. Kúpou našich produktov sa každý zákazník stáva súčasťou iniciatívy vytvoriť zo sveta krajšie miesto pre život.


Vieme, že ste výnimočný…

Dedoles je výnimočný, pretože spája výnimočných ľudí, svojich zamestnancov, zákazníkov, priaznivcov a obchodných partnerov. Dedoles má výnimočné portfólio, pretože v ňom nemá miesto produkt, ktorý by akýmkoľvek spôsobom ubližoval ľuďom alebo prírode. V tomto nerobíme kompromisy.

Rešpektujeme človeka a všetky jeho záujmy, snažíme sa porozumieť, predvídať a plniť túžby zákazníkov, aj tie, ktoré neboli vypovedané. Všetky produkty starostlivo vyberáme tak, aby sa k vám dostali čo najkvalitnejšie a najoriginálnejšie produkty, ktoré vám pomôžu vyjadriť vašu jedinečnosť.

Naše 3D tričká sú ocenené certifikátom Oeko-tex 100 a sú farbené organickými farbivami na báze vody. I vďaka nim sú naše motívy tak neuveriteľne živé a čo je dôležité, na tričku ti dlho vydržia. Farby sú totiž nanášané priamo na vlákna bavlny.

Ekologické sú aj ďalšie produkty - vysnené kabelky sú vyrobené z PET fliaš, najlepšie sviečky na svete sú z recyklovaného oleja, vďaka čomu sa ušetria stovky litrov vody, naše ceruzky rastú a eko tašky ti ušetria tisícky igelitiek.

Naša vízia a sľub

Dedoles má ambíciu spojiť poctivých výrobcov originálnych a udržateľných produktov. Svojim zákazníkom chceme prinášať len kvalitné kúsky, z ktorých budú mať nielen radosť, ale aj dobrý pocit. Neustále sa snažíme prekonávať očakávania našich zákazníkov a podporovať ich rozmanitosť a záujmy. Pretože vieme, že individualita robí svet krásnym.