Poštovné a doprava

Tovar doručujeme prostredníctvom kuriérskej služby DPD. Kuriér ťa pred dodaním bude informovať cez SMS a môžeš sa s ním dohodnúť na čase, ktorý ti bude najlepšie vyhovovať. Snažíme sa, aby bolo dodanie pre teba čo najpohodlnejšie a najvýhodnejšie. Tovar je doručený do 2 pracovných dní od expedície z nášho skladu v prípade, že tovar máme na sklade. Dátum dodania si viete skontrolovať po zvolení konkrétnej veľkosti, hneď vedľa výberu veľkostí. 


Výška poštovného závisí od spôsobu platby a doručenia.

Spôsob dopravy
do 75€ nad 75€
Zásielkovňa 1,99€ zdarma
Kuriér DPD - platba kartou 3,99€ zdarma
Kuriér DPD - bankovým prevodom 3,99€ zdarma
Kuriér DPD - platba na dobierku 4,99€ zdarma
Balík na poštu - express zásielka 2,99€ zdarma
Osobný odber v Pezinku zdarma zdarma

Zásielkovňa (dodanie do 2 pracovných dní od expedície):

Vyzdvihni si svoj tovar na vyše 70 miestach na Slovensku. Za tovar môžeš zaplatiť vopred bankovým prevodom alebo kartou počas objednávania na Dedoles.sk alebo hotovosťou priamo v Zásielkovni. V odberných miestach Zásielkovne nie je možné platiť kartou. Viac info o Zásielkovni.  

Kuriérska služba DPD (dodanie do 2 pracovných dní od expedície)

Kuriér ti prinesie tovar priamo domov. Pred dodaním ťa kuriér bude informovať cez SMS a môžeš sa s ním dohodnúť na čase, ktorý ti bude najlepšie vyhovovať. V prípade, že ťa kuriér nezastihne prvýkrát, druhý pokus o doručenie je zdarma.  

Pošta - Express zásielka 

Tovar ti bude doručený do druhého dňa na najbližšiu poštu podľa PSČ, ktoré uvedieš v objednávke. O dodaní ťa bude pošta informovať prostredníctvom notifikačnej SMS. Potom si už len vyzdvihneš tovar na pošte. Cena dobierkového poplatku je 1€.


Osobný odber 

Tovar si môžeš zadarmo vyzdvihnúť aj v našom sídle v Pezinku na adrese Drevárska 23 počas pracovných dní od 8:00 do 17:00.


V prípade otázok ohľadom možnostiach platby alebo dopravy nás môžeš kontaktovať na ahoj@dedoles.sk alebo 033 222 00 05.