Poštovné a doprava

Tovar doručujeme prostredníctvom kuriérskej služby DPD. Kuriér Vás pred dodaním bude informovať cez SMS a môžete sa s ním dohodnúť na čase, ktorý Vám bude najlepšie vyhovovať. Snažíme sa, aby bolo dodanie pre Vás čo najpohodlnejšie a najvýhodnejšie. Tovar je doručený do 2 pracovných dní od expedície z nášho skladu v prípade, že tovar máme na sklade. Dátum dodania si viete skontrolovať po zvolení konkrétnej veľkosti, hneď vedľa výberu veľkostí. 


Výška poštovného závisí od spôsobu platby a doručenia.

Zásielkovňa (dodanie do 2 pracovných dní od expedície):

Vyzdvihnite si Váš tovar na vyše 70 miestach na Slovensku. Za tovar môžete zaplatiť vopred bankovým prevodom alebo kartou počas objednávania na Dedoles.sk alebo hotovosťou priamo v Zásielkovni. V odberných miestach Zásielkovne nie je možné platiť kartou. Viac info o Zásielkovni.  

Kuriérska služba DPD (dodanie do 2 pracovných dní od expedície)

Kuriér Vám prinesie tovar priamo domov. Pred dodaním Vás kuriér bude informovať cez SMS a môžete sa s ním dohodnúť na čase, ktorý Vám bude najlepšie vyhovovať. V prípade, že Vás kuriér nezastihne prvýkrát, druhý pokus o doručenie je zdarma.  

Pošta - Express zásielka 

Tovar Vám bude doručený do druhého dňa na najbližšiu poštu podľa PSČ, ktoré uvediete v objednávke. O dodaní Vás bude pošta informovať prostredníctvom notifikačnej SMS. Potom si už len vyzdvihnete tovar na pošte. Cena dobierkového poplatku je 1€.

Balík na adresu - Slovenská pošta

Pokiaľ Vás nezastihneme, príde Vám SMS avízo, že Vám balíček ukladáme na najbližšej pošte. V SMS nájdete ja telefónne číslo na poštu a máte možnosť si zažiadať o opakované doručenie. V opačnom prípade sa Vám zásielka ukladá na pošte po dobu 7 dní. V prípade otázok ohľadom možnostiach platby alebo dopravy nás môžete kontaktovať na [email protected]