Dedoles drobné pre WHO

Počas pandémie koronavírusu sme od 16. 3. do 31. 5. 2020 dočasne zmenili účel našej zbierky na podporu fondu Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) na zefektívnenie boja s pandémiou. Spolu sme tak prispeli sumou 55 830 €, za čo vám ďakujeme.


Pandémia koronavírusu nás všetkých zaskočila. Na vzniknutú situáciu sme museli okamžite reagovať aj u nás v Dedoles.

Reagovali sme aj dočasnou zmenou využitia Dedoles drobných. Za bežných okolností majú naši zákazníci možnosť prispieť pri nákupe svojimi drobnými na výsadbu stromov. Kvôli súčasnej situácii sme sa rozhodli dočasne zmeniť účel zbierky. Keďže Dedoles dnes pôsobí vo viac ako 20 krajinách Európy, zdalo sa nám ako najsprávnejšie riešenie 100 % vyzbieraných prostriedkov presmerovať do fondu Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) na zefektívnenie boja s pandémiou koronavírusu. Dedoles vyzbieranú sumu zdvojnásobil.

Užitočné informácie:

Ako sa pripraviť na prevzatie balíka?
Odporúčame, aby ste pri prevzatí balíka mali na tvári rúško. Po prevzatí zásielky si nezabudnite umyť ruky. Odporúčame pri objednávke zvoliť platbu vopred, aby ste zásielku mohli prevziať čo najrýchlejšie a minimalizovať kontakt s inou osobou.


Vrátenie a reklamácia tovaru:
Mnohí naši zamestnanci ostali doma so svojimi deťmi. Preto sa môže stať, že vaše reklamácie a vrátenie objednávok budú vybavené neskôr ako obvykle. Z tohto dôvodu sme stanovili dobu na vrátenie/výmenu alebo reklamácie tovaru na 100 dní.


Bezpečnosť našich zamestnancov
Všetkým, ktorým to pracovná náplň dovoľuje, sme umožnili prácu z domu. Pri práci v sklade sme zvýšili preventívne hygienické opatrenia a zvýšili intenzitu čistenia a dezinfekcie pracovných priestorov.


Prajeme vám všetkým hlavne veľa zdravia, síl a optimizmu. Spolu to zvládneme.

Váš Dedoles tím