Dedoles drobné pre WHO

Počas pandémie koronavírusu sme od 16. 3. do 31. 5. 2020 dočasne zmenili účel našej zbierky na podporu fondu Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) na zefektívnenie boja s pandémiou. Spolu sme tak prispeli sumou 55 830 €, za čo vám ďakujeme.


Milí zákazníci, keďže je pre nás zdravie prvoradé a teraz je viac ako inokedy potrebné chrániť si ho, urobili sme niekoľko opatrení v záujme ochrany vás i našich kolegov. 


Ako sa pripraviť na prevzatie balíka?
Odporúčame, aby ste pri prevzatí balíka mali na tvári rúško. Po prevzatí zásielky si nezabudnite umyť ruky. Odporúčame pri objednávke zvoliť platbu vopred, aby ste zásielku mohli prevziať čo najrýchlejšie a minimalizovať kontakt s inou osobou.


Vrátenie a reklamácia tovaru:
Mnohí naši zamestnanci ostali doma so svojimi deťmi. Preto sa môže stať, že vaše reklamácie a vrátenie objednávok budú vybavené neskôr ako obvykle. Z tohto dôvodu sme stanovili dobu na vrátenie/výmenu alebo reklamácie tovaru na 100 dní.


Dedoles drobné
Vzhľadom na situáciu počas pandémie koronavírusu sme od 16. 3. do 31. 5. 2020 dočasne zmenili účel našej zbierky na podporu fondu Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) na zefektívnenie boja s pandémiou. Spolu sme tak prispeli sumou  55 830 €, za čo vám ďakujeme.


Bezpečnosť našich zamestnancov
Všetkým, ktorým to pracovná náplň dovoľuje, sme umožnili prácu z domu. Pri práci v sklade sme zvýšili preventívne hygienické opatrenia a zvýšili intenzitu čistenia a dezinfekcie pracovných priestorov.

O ďalších opatreniach vás budeme priebežne informovať.


Prajeme vám všetkým hlavne veľa zdravia, síl a optimizmu. Spolu to zvládneme.

Váš Dedoles tím