Akcie a zľavy na predajniach Dedoles

Zliav a veselých ponúk u nás v Dedolese nikdy nie je dosť. Ak ťa zaujímajú aktuálne offline akcie na predajniach, všetky nájdeš na tejto stránke pekne pokope - stačí si vybrať.

Stieracie lósy rozdávame na všetkých našich predajniach od 1. 7. do 31. 10. 2021. Stačí nakúpiť nad 15 € a k nákupu ti automaticky pribalíme aj veselý stierací lós. Výhodou je, že za každých 15 € nákupu dostaneš jeden lós, takže čím viac nakúpiš, tým viac výhier získaš. Hlavnou výhrou je 50 € poukážka na ďalší nákup a extra zľavy od 20 % až do 35 %. Každý lós je výherný!

* Výhry je možné nárokovať do 10 dní od skončenia súťaže. Ak dostal súťažiaci lós s účtenkou, musí si starostlivo uschovať súťažnú účtenku pre prípad výhry. Súťažiacim môže byť iba fyzická osoba staršia ako 18 rokov. Zákazník sa môže zapojiť opakovane. Viac informácií o fungovaní a pravidlách lósov si prečítaj na https://www.dedoles.sk/los. Ak máš ďalšie otázky, napíš nám na info@dedoles.sk.V prípade splnenia všetkých podmienok sú jednotlivé akcie kombinovateľné. Zľavy a akcie na predajniach Dedoles (offline) sa nemusia zhodovať s webom (online).