Akcie a zľavy na predajniach Dedoles

Zliav a veselých ponúk u nás v Dedolese nikdy nie je dosť. Ak ťa zaujímajú aktuálne offline akcie na predajniach, všetky nájdeš na tejto stránke pekne pokope - stačí si vybrať.

Spustili sme novú službu pre tých z vás, ktorí si radi pozrú svoje kúsky naživo ešte pred tým ako ich kúpia, ako aj pre tých, ktorí chcú mať istotu, že budú môcť naše veselé produkty darovať blízkym pod vianočný stromček. Click&Collect = rezervuj v e-shope a vyzdvihni v predajni. 

Ako služba Click&Collect funguje?

  1. Na webe si pomocou filtra na kategórii vyber kúsky dostupné v predajni

  2. Vyber veľkosť a zvoľ možnosť "Vybrať predajňu"

  3. Klikni na možnosť "Rezervovať v predajni"

  4. Zobrazí sa sumár so všetkými dôležitými informáciami

  5. Pridaj si ďalšie produkty (postupuj od bodu 1), alebo potvrď rezerváciu 

  6. Následne ti web potvrdí, že rezervácia bola úspešná a potvrdenie ti pošleme aj do e-mailu


Zoznam 17 predajní pre Click&Collect: Kamenné Námestie - Bratislava (predajňa); Aupark - Bratislava (predajňa); Mólo - Pezinok (predajňa); Galéria Tesco - Trnava (predajňa); Mirage - Žilina (predajňa); Laugaricio - Trenčín (kiosk); Aupark - Piešťany (predajňa); Centro - Nitra (predajňa); Mlyny - Nitra (predajňa); Európa - Zvolen (predajňa); Európa - Banská Bystrica (kiosk); Galéria - Lučenec (predajňa); Fórum - Poprad (predajňa); Madaras - Spišská nová Ves (predajňa); Stop Shop - Liptovský Mikuláš (kiosk); Optima - Košice (kiosk); Eperia - Prešov (predajňa)


* Službu je možné využiť vo vybraných predajniach a kioskoch. Služba Click&Collect je možná iba pre produkty predávané fyzicky v predajniach/kioskoch – nemusia sa zhodovať so všetkými, ktoré nájdete na našom webe. Priamo v predajni si taktiež môžete do vašej objednávky pridať sortiment, ktorý je v predajni dostupný, ale vo vašej rezrevácii sa najprv nenachádzal. Ceny produktov pre službu Click&Collect sa líšia od cien produktov online. Pri rezervácii cez web nie je možné použiť kupóny, môžete si ich však dodatočne uplatniť pri prevzatí a zaplatení tovaru v predajniach – musíte však upozorniť predajcov (okrem kupónov 1 + 1 zadarmo). Platba vopred pri tomto spôsobe rezervácie nie je možná. Platba na mieste je možná kartou aj hotovosťou. Prípadné reklamácie či storno je potrebné riešiť priamo v predajni. Rezervácia je platná po dobu 48 hodín – potom sa rezervácia uvoľní.

POZOR! Od 10. 12. 2021 podľa nariadení vlády SR budeme pred vstupom do predajní/kioskov kontrolovať režim OP. Pokiaľ nespĺňate režim OP vašu rezerváciu vám odovzdáme pred vchodom do našej predajne. Zistite si však vopred v akom režime bude fungovať obchodné centrum, v ktorom chcete objednávku prevziať. Ďakujeme za pochopenie.V prípade splnenia všetkých podmienok sú jednotlivé akcie kombinovateľné. Zľavy a akcie na predajniach Dedoles (offline) sa nemusia zhodovať s webom (online).