8. narodeniny Dedoles


V Dedolese vieme napríklad to, že každý náš zákazník miluje veselé dizajny a slobodu v obliekaní. Objavte 8 zaujímavostí, ktoré sa za posledný rok v Dedolese stali a aj vy sa dozviete niečo viac o nás.


1. Vybudovali sme si vlastný produktový tím. Až 90% nových dizajnov tvoria naši šikovní slovenskí dizajnéri, ktorým sa za rok podarilo Dedoles sortiment obohatiť o viac ako 200 nových kúskov. Pribudol nový produktový rad spodnej bielizne, členkových ponožiek a športových ponožiek. Chceme, aby ste u nás našli vždy niečo nové, čo vás prekvapí a urobí vám radosť.


2. Aby sme mohli lepšie vybavovať vaše objednávky a mali ešte viac spokojných zákazníkov, presťahovali sme sa do nových a väčších skladových priestorov, zlepšili web, IT aj skladový systém.


3. Za Dedoles drobné sme spolu s vami zabezpečili výsadbu 50 000 stromov v Tatranskom národnom parku, čo predstavuje cca 40 hektárov plochy. Do sadenia sa zapojilo viac ako 700 dobrovoľníkov, za čo všetkým veľmi pekne ďakujeme!


4. Rozšírili sme sa na nové trhy. Dnes naše výrobky nakupujú ľudia nielen zo Slovenska, ale aj z Česka, Maďarska, Poľska, Rakúska, Slovinska, Rumunska, Bulharska, Chorvátska, Nemecka, Francúzska, Belgicka, Veľkej Británie, Holandska a Írska. A plánujeme ísť ešte ďalej.


5. Rozrástli sme sa o ďalších Dedolesákov. Je nás už viac ako 130! Každý sme iný, no spolu tvoríme dokonalý tím. Majiteľ a zakladateľ spoločnosti Jaro Chrapko oslávil 30 rokov a čaká bábätko, takže budeme mať čoskoro o ďalšieho malého Dedolesáka naviac.


6. Veľkou kampaňou Ponožková výzva sa nám podarilo rozšíriť povedomie o ochorení Downovho syndrómu do viac ako 10 krajín. Aj vďaka vám sme mohli venovať 8000 eur Spoločnosti Downovho syndrómu na Slovensku a ďalších 2533 eur medzinárodnej spoločnosti Down Syndrome International, ktorá združuje a podporuje jednotlivcov a organizácie z celého sveta. A budeme v tom pokračovať.


7. Nezastavil nás ani koronavírus! Svetovej zdravotníckej organizácii sme darovali aj vďaka vám 55 830 eur na boj s COVID-19. Lekárom a zdravotníkom sme venovali takmer 4000 párov ponožiek Medicína, ako vďaku za ich obetavú prácu.


8. Spustili sme novú televíznu kampaň a naše tancujúce škrečky rozveselili takmer celé Slovensko a Česko. Do #Dedoleschallenge sa zapojilo viac ako 4 000 šikovných tanečníkov.


Už teraz sa tešíme na ďalší úspešný Dedoles rok. Ďakujeme vám za vašu priazeň, bez vás by sme tu neboli